• 25 maja 2022

Pokazy nowych produktów: Niepowlekane naklejki vs usuwalne etykiety w rolce

Będąc w branży poligraficznej wiemy, że naklejki nie są tylko dla dzieci. W rzeczywistości, naklejki okazały się być bardziej przydatne dla dorosłych, ponieważ można je wykorzystać w wielu różnych scenariuszach: etykiety, identyfikatory, pieczęcie, itp. Naklejki sprawiają, że świat się kręci! Naklejki sprawiają, że świat się kręci. Następnie mamy naklejki w rolkach, które w uproszczeniu są cięższym rodzeństwem naklejek. Być może zastanawiasz się, jaka jest prawdziwa różnica między naklejkami a etykietami w rolce?

Po pierwsze, cena: naklejki są o wiele bardziej przystępne niż etykiety w rolce. Jednak naklejki w rolce są wykonane z bardziej wytrzymałych materiałów, co uzasadnia różnicę w cenie. Po drugie, naklejki są cięte pojedynczo, podczas gdy etykiety na roli, jak sama nazwa wskazuje, są drukowane na rolce w sposób uporządkowany.

Jeśli ostatnio przeglądałeś naszą stronę, to być może wiesz, że mamy dwa nowe dodatki do produktów: Naklejki niepowlekane i usuwalne etykiety na rolki! Jesteśmy podekscytowani, że możemy opowiedzieć więcej o tych dwóch produktach i o tym, jak dokładnie się one od siebie różnią.

Po pierwsze, mamy do czynienia z niepowlekaną etykietą 60 lb. Ten nowy materiał naklejkowy jest dokładnie taki sam jak nasza klasyczna etykieta 60 lb. z połyskiem, tyle że bez powłoki. Ten niepowlekany materiał na naklejki jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli szukasz powierzchni do pisania. Nasze naklejki są drukowane na białym papierze z klejem, który jest rozcięty z tyłu, co ułatwia ich usuwanie.

Po drugie, mamy nasze białe i przezroczyste usuwalne etykiety na rolki - te dwie etykiety są takie same w działaniu, różnią się jedynie kolorem i grubością.

White Removable Label jest wykonana z błyszczącej, białej folii polipropylenowej. Ma ona grubość 0,0024″ i posiada usuwalny klej akrylowy na bazie wody, który zapewnia odpowiednią, długotrwałą usuwalność z wielu różnych twardych, ale gładkich powierzchni. Etykieta usuwalna Clear wykonana jest z przezroczystej, błyszczącej folii polipropylenowej. Ma grubość 0,002″ i jest pokryta akrylową warstwą wierzchnią oraz posiada usuwalny klej, który zapewnia odpowiednią, długoterminową usuwalność z wielu różnych twardych, ale gładkich powierzchni. Obie etykiety są doskonałym rozwiązaniem dla powierzchni takich jak szkło czy stal nierdzewna i najczęściej stosowane są jako naklejki dotyczące wymiany oleju. Klej na tych etykietach w rolkach jest wystarczająco mocny, aby można je było przykleić na wielu powierzchniach, ale wystarczająco elastyczny, aby można je było łatwo usunąć.

Wykończenia naklejek i etykiet na rolki różnią się tym, że jeden ma papierową powierzchnię, podczas gdy drugi zawiera błyszczącą powierzchnię. Podobieństwo między nimi polega jednak na tym, że na obu można pisać ręcznie, tylko przy użyciu różnych przyborów do pisania. Na przykład, ołówek, długopis i marker permanentny będą dobrze działać z niepowlekaną naklejką, podczas gdy usuwalne etykiety wymagają markera permanentnego.

Zanurzmy się głębiej w różne rodzaje zastosowań każdego z produktów, aby zobaczyć dokładnie, w jaki sposób można je wykorzystać na podobne i różne sposoby.

Identyfikatory imienne

Identyfikatory imienne z naklejkami są najczęściej używane podczas spotkań networkingowych i imprez integracyjnych. Są one szybkim, prostym i krótkotrwałym sposobem na zidentyfikowanie siebie i najprawdopodobniej są usuwane po zakończeniu imprezy.

Zwycięzca: Etykieta niepowlekana 60 lb.

Naklejki na odzież

Bardzo często spotykamy się z przezroczystymi naklejkami na odzież, które powtarzają ważne informacje zawarte na metce, takie jak rozmiar. Zapewniają one konsumentom widoczność podczas zakupów. Tego typu naklejki są przeznaczone do usunięcia po dokonaniu zakupu i przygotowaniu produktu do noszenia.

Zwycięzca: Usuwalne etykiety na rolce

Etykiety produktowe

Etykiety produktowe są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i z różnych materiałów. Wybór materiału zależy tak naprawdę od osobistych preferencji. Jeśli wolisz matowe wykończenie i chcesz pisać na etykiecie odręcznie, najlepszym wyborem będą naklejki niepowlekane. Jeśli wolisz błyszczące wykończenie, najlepszym wyborem będą usuwalne etykiety w rolce.

Zwycięzca: remis!

Etykiety adresowe

Etykiety adresowe są świetnym rozwiązaniem, gdy nie chcesz pisać adresu zwrotnego odręcznie lub nie lubisz używać przestarzałej pieczątki. Niezależnie od tego, czy wybierzesz prosty, czy skomplikowany wzór, najlepszym rozwiązaniem będzie materiał, który najlepiej pasuje do koperty.

Zwycięzca: Etykieta niepowlekana 60 lb.

Etykiety na opakowania

Etykiety opakowaniowe mogą być wykorzystywane w wielu scenariuszach, takich jak ogólny branding lub przekazywanie informacji, i często są najlepszą alternatywą, gdy próbujesz zaoszczędzić na markowych opakowaniach. Jest to łatwy i niedrogi sposób na brandowanie produktów bez konieczności podejmowania zobowiązania do stosowania konkretnego rodzaju opakowania.

Zwycięzca: remis!

Naklejki na laptopy

Ludzie lubią używać naklejek i naklejek, aby ubrać swoje laptopy, butelki na wodę, telefony komórkowe i prawie każdą powierzchnię, która mogłaby użyć miłego akcentu. Z naszych obserwacji wynika, że w większości przypadków naklejki reprezentują markę z ikonicznym logo lub zawierają pamiętny cytat z przykuwającą uwagę typografią.

Zwycięzca: Usuwalne etykiety w rolce

Naklejki na prezenty

Naklejki na prezenty są bardzo przydatne, szczególnie podczas świąt, ponieważ można je przykleić na każdy prezent, aby określić, który prezent należy do kogo i od kogo jest. Najczęściej naklejki na prezenty mają ładny, prosty design i zawierają słowa "do:" i "od:", a także dużo białej przestrzeni, abyś mógł odręcznie napisać na naklejce, co tylko zechcesz.

Zwycięzca: 60 lb. Uncoated Label

Naklejki wyprzedażowe

Naklejki wyprzedaży są powszechnie stosowane w sklepach detalicznych i pojawiają się na metkach ubrań, wieszakach oraz jako wskaźniki na półkach i w korytarzach. Jak wszyscy wiemy, wyprzedaże są niestety tymczasowe, dlatego ważne jest, aby naklejki te były wystarczająco łatwe do usunięcia po zakończeniu sprzedaży.

Zwycięzca: Usuwalne etykiety w rolce

Etykiety na prezenty na imprezę

Etykiety party favor są najlepsze, gdy chcesz umieścić na nich małe podziękowania dla gości, którzy przybyli na Twoją imprezę. Widzieliśmy je używane na wielu różnych imprezach, od urodzin dziecka po śluby. Jeśli chodzi o przysługi, czasami chcesz mieć możliwość jeszcze większej personalizacji, dlatego dobrze jest mieć etykietę z powierzchnią do pisania, dzięki czemu możesz spersonalizować każdą torebkę z imieniem gościa.

Zwycięzca: Etykiety niepowlekane 60 lb.

Ogólne naklejki brandingowe

Kiedy mówimy o ogólnym brandingu, mamy na myśli naklejki z logo firmy. Można je przyklejać na wielu powierzchniach i wykorzystywać w wielu różnych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy chcesz rozdawać je klientom jako promocję przy zakupie, czy wykorzystać je do oznaczenia swoich toreb, posiadanie naklejek pod ręką naprawdę pomoże Twojej firmie zajść daleko.

Zwycięzca: remis!

Jak widać, choć niektóre z naszych najnowszych produktów różnią się ceną i wykończeniem, jasne jest, że istnieją zarówno odrębne, jak i podobne zastosowania dla każdego z nich! Mamy nadzieję, że nasz pojedynek pomiędzy niepowlekanymi etykietami 60 lb. a przezroczystymi/białymi etykietami usuwalnymi pomógł Ci dokonać najlepszego wyboru.

Który materiał jest Twoim zdaniem lepszy?

Share :

Może Cię zainteresować