• Piątek, 10 lipca 2020r.

Eleganckie lub zabawne zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne

W sklepach można zakupić różnorodne zaproszenia ślubne które wyróżniają się niesamowitym wyglądem i ciekawą prezentację. Jeszcze do niedawna najbardziej popularne były klasyczne zaproszenia o białym kolorze i minimalistycznych dodatkach. Obecnie jednak wiele par stawia przede wszystkim na kreatywność oraz oryginalność zaproszeń ślubnych.

Wybierając idealne zaproszenia ślubne warto przede wszystkim zastanowić się na czym nam najbardziej zależy czy na oryginalnym w wyglądzie, minimalistycznym charakterze czy nieco zabawnym wydźwięku.

Eleganckie zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne prezentujące się klasycznie gustownie i elegancko wciąż są bardzo popularne. Zazwyczaj są one utrzymane w tonacji jasnych kolorów taki jak biel, beż czy ecru. Wśród popularnych zdobień królują przede wszystkim subtelne tłoczenia na papierze, delikatne motywy kwiatowe oraz połyskujące zdobienia w złocie czy srebrze. Bardzo często zaproszenia ślubne wzbogacone są elegancki paseczek wstążkę lub kokardkę w wybranym kolorze. Bardzo często motyw przewodni jest charakterystyczny oraz przyciągające uwagę.

Ostatnim czasie bardzo popularne były takie kolory jak soczysta zieleń, która idealnie pasuje do zaproszeń w stylu rustykalnym, a także połączenie bieli oraz czerni. W przypadku eleganckich zaproszeń ślubnych tak naprawdę można zdecydować się na każdy kolor. Jednocześnie warto jest zwrócić uwagę na jakość użytych materiałów oraz ich prezentację.  Przed podjęciem ostatecznej decyzji, co do wyboru zaproszeń ślubnych warto jest zdecydować się na jedno próbne zaproszeni, które pokaże nam ostateczny wygląd naszego wzoru.

Kreatywne zaproszenia ślubne

Zabawne zaproszenia ślubne

Alternatywą dla standardowych klasycznych i eleganckich zaproszeń ślubnych są bardziej niestandardowe rozwiązania takie jak na przykład zaproszenia ślubne o nieco zabawnym wydźwięku i bardzo kreatywnym charakterze. Jest to świetny sposób na pokazanie dystansu i poczucia humoru przyszła i pary młodej. Bardzo często na zabawnych zaproszeniach ślubnych pojawiają się śmieszne grafiki i obrazy, które przedstawiają nowożeńców w różnych sytuacjach oraz odnoszą się bezpośrednio do ich sposobu życia hobby czy ważnych danych sytuacji życiowych - na przykład hobby jakim jest jazda na motorze.

Popularne są także zaproszenia ślubne ze śmiesznym akcentem jakim są na przykład teksty odnoszące się do popkultury - chociażby zmiana statusu na Facebooku wraz z momentem zawarcia małżeństwa i zabawny dialog pomiędzy księdzem oraz Parą Młodą.

Warto pamiętać, że oryginalne i kreatywne zaproszenia ślubne to idealna pamiątka dla gości. Wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych jest więc bardzo ważnym elementem przygotowania do ślubu. Bez względu na swój wygląd niewątpliwie każdy zaproszenie ślubne jest wyjątkowe oraz ma swój urok. W końcu jest świadectwem dnia, w którym dwójka młodych ludzi spotkała się, aby zawrzeć związek małżeński i od tej chwili kroczyć wspólnie drogą swojego życia. Istotne jest więc, aby zaproszenie odzwierciedlało sposób życia oraz charakter państwa młodych.

Share :

Może Cię zainteresować