• 25 maja 2022

Pocztówki - jak z nich korzystać?

Pocztówki są niezastąpionym narzędziem marketingowym, które można zastosować w każdym rodzaju biznesu lub reklamodawcy. Niezależnie od tego, czy chcesz zareklamować wydarzenie, wypromować swój produkt osobiście, czy po prostu dotrzeć ze swoim nazwiskiem za pośrednictwem poczty bezpośredniej, pocztówka jest nadal jednym z najlepszych i najłatwiejszych sposobów promocji.

Ale jeszcze ważniejsze jest to, w jaki sposób promujesz siebie. Niektórzy ludzie błędnie zakładają, że pocztówki muszą być bardzo sprzedażowe, z dużą promocją, aby były warte zachodu i kosztów ich produkcji. Ale nie powinieneś promować swojej firmy tylko wtedy, gdy masz promocję lub wyprzedaż. Ciągłe budowanie marki i jej promowanie w celu rozpoznawania marki powinno być integralną częścią strategii pozyskiwania nowych klientów i utrzymywania lojalności obecnych klientów. Pomaga to utrzymać rozpoznawalność marki, jej znaczenie i pozycję w świadomości.

"Obraz wart jest tysiąca słów" - to powiedzenie jest prawdziwe w przypadku pocztówek Melissy Gibson, które zawierają gustowne zdjęcie jej produktu, z przodu i w środku. Melissa, która jest właścicielką i założycielką Callio Fragrance, stworzyła ten zestaw pocztówek, aby wysłać je do potencjalnych klientów hurtowych w celu zwiększenia zainteresowania marką i jej rozpoznawalności. Jej prosty projekt i piękne zdjęcia produktów sprawiają, że jest to potężna pocztówka promocyjna, która pomogła jej rozwinąć biznes.

Czy mądry projekt kiedykolwiek zmusił do dowiedzenia się więcej o tym, co jest promowane? Projektant Corey McClelland zdaje się stosować takie właśnie podejście w swoim projekcie "mniej znaczy więcej", stworzonym na potrzeby konkursu piw domowych dla organizacji non-profit.

Używa on geometrycznych kształtów i świeżych kolorów, aby zwrócić uwagę nie tylko na swoją pracę, ale także zainteresować wydarzeniem. Rezultatem jest świeży, wyróżniający się element promocyjny. (Przy okazji, Corey dał nam znać, że konkurs odbędzie się 26 marca 2015 w godzinach 19:00-10:00 PST, jeśli jesteście zainteresowani)!

Share :

Może Cię zainteresować