• Piątek, 10 lipca 2020r.

Innowacyjne pamiątki - zdjęcia na płótnie

Pamiątki komunii świętej

Kilkanaście lat wstecz przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej było wydarzeniem, które zasługiwało na uwiecznienie na kasecie VHS. Równolegle robione były tradycyjne zdjęcia, które są sentymentalną pamiątką do dnia dzisiejszego. Obecnie, ważne momenty uwieczniane są za pomocą aparatów cyfrowych. Tworzone są ogromne ilości zdjęć, które nie zawsze są udane tak jak się tego oczekuje. Przerzucane na komputer, po pewnym czasie nawet nie są przeglądane i nie oglądają światła dziennego.  

Brak tradycyjnych zdjęć może być nie lada zmartwieniem, kiedy okazuje się, że uszkodzeniu uległ dysk twardy w urządzeniu. Może się okazać, że nie istnieje żaden sposób na odzyskanie tych zdjęć lub jest to bardzo kosztowne. Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej przez dziecko z pewnością zasługuje na prawidłowe uwiecznienie tego momentu. Stanowią idealny prezent dla dumnych dziadków. 

Najcenniejsze pamiątki z Pierwszej Komunii Świętej

Fotografie wykonane podczas Pierwszej Komunii Świętej mogą stanowić doskonałe ozdobienie ścian. Mogą z powodzeniem zostać uwiecznione na płótnie. Ograniczeniem jest wyłącznie fantazja. W przeróżnych kompozycjach można przedstawić najważniejsze momenty z życia dziecka. Wszystkie barwy są w pełni zgodne z oryginalnym obrazem z uwagi na wykorzystanie 12-kolorowego druku.

Momenty warte uwiecznienia

Pierwsza Komunia Święta to bardzo doniosłe wydarzenie w życiu dziecka. Urzekający strój oraz przywdzianie w subtelne dodatki to widok warty zapamiętania. Najdrobniejszy szczegół wpływa na całokształt. Wywołanie najpiękniejszych zdjęć na płótnie to najwspanialszy prezent dla dziecka, które przez całe życie będzie miało przed oczami ogromną miłość i zaangażowanie rodziców w kształtowanie jego świata. 

Pamiątki komunijne

W przeszłości tworzenie obrazów na płótnie miało wyłącznie miejsce wśród najbogatszych warstw społecznych. Do dnia dzisiejszego są elementem wystroju instytucji państwowych lub cennych zabytków. Współcześnie każdy może posiadać obrazy na płótnie w zaciszu własnego mieszkania, bez względu na zasobność portfela. A na płótnie mogą znaleźć się wszystkie najbliższe sercu osoby. 

Prezent od serca

Dzień Pierwszej Komunii Świętej wymaga od gości, szczególnie rodziców chrzestnych, przekazania bardzo ciekawego prezentu. Prezent można przekazać także w rocznicę tego dnia. Jako rodzic chrzestny można dać bardzo osobisty prezent. Świetnie sprawdzi się wspólne zdjęcie na płótnie z tego dnia. 

Rok rocznie, w okresie przed komunijnym, pojawia się mnóstwo rozterek związanych z naszykowaniem niepowtarzalnego prezentu, który równocześnie przyniesie sporo radości dziecku. Sporym utrudnieniem jest fakt, że współczesne dzieci posiadają mnóstwo przedmiotów, które kiedyś były dla ich rówieśników nieosiągalnym marzeniem. Bardzo ciężko jest znaleźć naprawdę niepowtarzalny prezent, który będzie cechował się niepowtarzalnością. Stworzenie wyjątkowego prezentu wymaga wyłącznie znalezienia odpowiedniej fotografii i przekazania jej do wywołania na płótnie. Jest to pamiątka, która z wiekiem będzie bardziej chwytała za serce.   

Share :

Może Cię zainteresować

Fotoobraz dla wymagających

Fotoobraz to możliwość uzyskania obrazu ze zdjęcia. Do wyboru są dwie możliwości, takie jak fotoboardy oraz...