• 25 maja 2022

GotPrint wygrywa "Benny" dzięki technologii Scodix

GotPrint jest w trybie świętowania! W ubiegłym miesiącu nasza coroczna broszura Broker's Product List (BPL) została uhonorowana nagrodą Benjamina Franklina "Benny" w kategorii Digital Enhancement za wykorzystanie technologii Scodix.

Nasza broszura BPL to zbiór wszystkich oferowanych przez nas produktów, a do stworzenia imponującej okładki wykorzystaliśmy urządzenie Scodix Ultra Pro z folią. Scodix to najnowsze i najwspanialsze rozwiązanie w dziedzinie druku cyfrowego, a nasz BPL pozwolił nam w pełni zaprezentować jego możliwości. Cała okładka broszury jest tłoczona z powłoką UV, co nadaje jej dodatkowy element designu o nowoczesnej krawędzi, pozwalając nam zaprezentować naszą koncepcję projektu i kreatywność.

Świadomość, że do konkursu Premier Print zgłaszają się setki firm z całego świata sprawia, że zdobycie Benny'ego jest bardzo wyjątkowe. Spośród wszystkich nagród, jakie otrzymała firma GotPrint, ta Benny jest zdecydowanie najbardziej rozpoznawalna, ponieważ Scodix pozwala nam osiągać nowe szczyty. W GotPrint nieustannie staramy się być liderem w branży poligraficznej, aby dostarczać wysokiej klasy, niezawodne produkty, które wykraczają poza to, co możliwe".

Prezes Scodix, Roy Porat, również zauważył:

"Jesteśmy podekscytowani, że firma GotPrint zdobyła tę prestiżową nagrodę. Wiemy, że nasza technologia pomaga drukarniom tworzyć dzieła sztuki - a to tylko pokazuje, jak bardzo jest to prawdą. Przy odrobinie kreatywności niebo naprawdę jest nieograniczone, jeśli chodzi o niesamowite prace, które można stworzyć przy użyciu maszyn Scodix. Wiemy, że to dopiero początek także dla GotPrint - nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wyprodukują w następnej kolejności!"

Zobacz i poczuj, jak technologia Scodix może przekształcić Twoje pożądane materiały do druku. Bądź na bieżąco z drukami Raised UV i Raised Foil, które pojawią się w GotPrint na początku 2018 roku!

Share :

Może Cię zainteresować