• 15 sierpnia 2022

Zdobądź certyfikaty marketingu internetowego, zostając w domu

Nie pozwól, by dystans społeczny zdławił Twoją karierę! Chociaż wielu specjalistów ds. marketingu jest w stanie pracować w domu, przynajmniej w pewnym zakresie, pandemia COVID-19 sprawiła, że wiele z naszych celów zawodowych zostało wstrzymanych. Jeśli doświadczasz ograniczenia godzin pracy, zwolnienia lub masz dużo dodatkowego czasu do wypełnienia, wykorzystaj to jako okazję do doskonalenia się poprzez zdobywanie certyfikatów marketingu online w domu.

Zebraliśmy listę certyfikatów marketingu online, nad którymi możesz pracować w odosobnieniu. Zapoznaj się z tymi tanimi i bezkosztowymi certyfikatami online.

HubSpot - bezpłatne certyfikaty z zakresu marketingu przychodzącego i marketingu treści

HubSpot jest wysoko ceniony przez marketerów internetowych. Rozważ skorzystanie z ich bezpłatnych certyfikatów online w zakresie marketingu, takich jak poniższe:

 • Inbound Marketing
 • Szkolenie SEO
 • Email Marketing
 • Marketing treści

Są to doskonałe zajęcia, z których będziesz korzystać każdego dnia w swojej karierze marketingowca. Obejmują one podstawy SEO, takie jak treść, link popularity i zarządzanie linkami, a także pomogą ci tworzyć treści, które przyciągną odpowiednich klientów do twoich stron internetowych i blogów.

Kurs marketingu online Copyblogger - zero kosztów eBooków i e-maili

Kurs marketingu online Copyblogger jest całkowicie darmowy. Składa się on z 16 ebooków i 20 e-maili, które możesz przestudiować. Chociaż jest to doskonały punkt wyjścia do budowania swoich umiejętności w zakresie marketingu online, powinniśmy zwrócić uwagę, że treść została opracowana w 2014 roku, a od tego czasu nastąpiło kilka zmian w wymaganiach wyszukiwania Google.

Innymi słowy, jest to świetna lekcja do budowania podstaw marketingu online, ale nie powinna być jedynym kursem. Kontynuacja zajęć z Google Ads i Google Analytics jest bezpłatna.

Akademia Google Analytics - jest bezpłatna

Akademia Analytics to bezpłatne źródło wiedzy, które koncentruje się na zrozumieniu śledzenia wydajności witryny i metryk za pomocą Google Analytics. Kursy obejmują poziomy od początkującego do zaawansowanego i zawierają głównie materiały wideo.

Powiązane: Google Analytics dla zapracowanych

Kiedy już ukończysz te darmowe certyfikaty marketingowe online, możesz być zainteresowany również bardzo tanimi możliwościami nauki. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Niedrogie certyfikaty marketingowe

Te certyfikaty marketingowe nie są całkowicie darmowe, ale są całkiem przystępne cenowo i cieszą się znakomitą reputacją w branży.

LinkedIn Learning - kursy marketingowe online

LinkedIn jest dobrze znaną platformą do zdobywania certyfikatów marketingowych online. Do najpopularniejszych kursów należą:

 • Podstawy marketingu online
 • Nauka o marce osobistej
 • Tworzenie marki osobistej

Pierwszy miesiąc korzystania z kursów LinkedIn jest całkowicie bezpłatny. Po tym czasie opłata wynosi 29,99 dolarów miesięcznie lub 19,99 dolarów miesięcznie, jeśli zapiszesz się na cały rok nieograniczonej nauki.

Learn@Forbes - Podstawy marketingu - 18 godzin za 199,00 USD

Forbes jest wysoko cenionym źródłem wiedzy na temat biznesu i marketingu. Na ich stronie internetowej, ten kurs jest "przeznaczony dla profesjonalistów w każdym wieku i poziomu doświadczenia, [ten] program marketingu i certyfikat zanurza się w krytycznych funkcji i strategii dzisiejszych marketerów, dając Ci holistyczne zrozumienie branży i fundament wiedzy, na którym można budować swoją karierę."

Tematy obejmują:

 • Marketing strategiczny
 • Marketing w mediach społecznościowych
 • Personal Branding
 • Analiza strategii, marketingu i finansów firmy Tesla

W ostatecznym rozrachunku, jeśli chcesz awansować w swojej organizacji lub rozbudować już i tak szanowane CV, rozważ zdobycie kilku certyfikatów marketingowych online podczas izolacji w czasie pandemii COVID-19. Zrobisz wrażenie na swoich przełożonych, zachwycisz klientów i zdobędziesz umiejętności, których pracodawcy poszukują w tych ciekawych czasach.

W firmie Ironmark marketing w druku i w Internecie to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz profesjonalnego zespołu marketingowego po swojej stronie w tych niezwykłych czasach. Czy ukończyłeś inne darmowe (lub prawie darmowe) zajęcia z marketingu online? Chętnie się o nich dowiemy. Zostaw komentarz poniżej!

Share :

Może Cię zainteresować