• 30 czerwca 2022

12 typów sprzętu do oznakowania, które organizatorzy imprez muszą mieć w bagażniku

Po zaprojektowaniu i wydrukowaniu idealnego oznakowania imprezy lub kampanii marketingowej nadszedł czas, aby je zaprezentować! Łatwo jest tak się wciągnąć w proces projektowania, że zapomina się o sprzęcie do oznakowania, który łączy wszystko razem podczas wydarzenia i utrzymuje wszystko bezpiecznie i na swoim miejscu. Niezależnie od tego, czy wydrukowałeś baner, który ma przyciągnąć uwagę, czy znak, który pomoże zorganizować uczestników, sprzęt do oznakowania sprawi, że to, co wydrukowałeś, będzie mogło być użyte wszędzie tam, gdzie jest potrzebne. W związku z powrotem imprez lub ich hybrydową formą, upewnienie się, że masz odpowiedni sprzęt do oznakowania, będzie miało zasadnicze znaczenie w 2022 r.

Idealnie byłoby, gdybyś planując wydarzenie, miał już wcześniej przygotowane wszystkie potrzebne oznakowania, więc możesz również z wyprzedzeniem znaleźć odpowiedni sprzęt do oznakowania. Ale różne rzeczy się zdarzają, a współpracownicy mogą się spóźnić i muszą się z Tobą "spotkać na miejscu" z oznakowaniem, więc musisz być przygotowany na wszystko. Oto kilka rodzajów sprzętu do oznakowania, które warto mieć w swojej skrzynce z narzędziami na wszelki wypadek, aby nie musieć używać taśmy lub gwoździa w razie potrzeby.

Niezbędny sprzęt do oznakowania wewnątrz pomieszczeń

 • Standardowe uchwyty na znaki: Stojaki do znaków na stole pomagają zwiększyć widoczność wskazówek - pomyśl o takich rzeczach, jak arkusze do wpisywania się do rejestru lub strzałki dla pieszych.
 • Stojaki na znaki A-Frame: Rama w kształcie litery "A" stoi samodzielnie i można ją umieścić niemal wszędzie, co czyni ją niezbędnym elementem wyposażenia bagażnika. Te stojaki na znaki świetnie nadają się do umieszczenia na podłodze podczas imprezy.
 • X Stojaki na banery: Zamiast przyklejać baner do ściany, stojak X Banner pozwala na samodzielne ustawienie baneru w pozycji pionowej. Niektóre z nich są regulowane, dzięki czemu można je dopasować do prawie każdego rozmiaru banera.
 • Stojak do tła Pop-Up: Stojaki do tła mogą być używane do wszystkiego - od dużych znaków informacyjnych po ekrany ekologiczne. Często są składane, dzięki czemu łatwo je przechowywać.
 • Ramy zatrzaskowe: Ramki zatrzaskowe to sposób na zabezpieczenie oznakowania i nadanie mu bardziej profesjonalnego wyglądu - zwłaszcza w porównaniu z taśmą. Warto je mieć pod ręką w różnych rozmiarach.
 • Mocowania stojące: Nadają one oznakowaniu unikalny efekt 3D, podnosząc je ze ściany, aby przyciągnąć więcej uwagi.

Niezbędny sprzęt do oznakowania zewnętrznego

Celem oznakowania zewnętrznego jest widoczność. Chcesz, aby znak przyciągał uwagę ludzi, więc musi być bezpiecznie ustawiony w miejscu, w którym będzie widoczny. Ustawienie znaku na zewnątrz może być trudne, jeśli znak jest szczególnie duży i wymaga grubych słupów do podtrzymania.

Oto sprzęt do oznakowania, który może być potrzebny do ustawienia znaku zewnętrznego:

 • Słupki: Zazwyczaj wykonane z metalu, plastiku lub drewna.
 • Koparka do otworów na słupki: Zazwyczaj należy wykopać otwór o głębokości o połowę mniejszej niż wysokość słupka, aby zapewnić mu bezpieczeństwo.
 • Przecinak do słupków: Czy słupki mają odpowiednią wysokość?
 • Wiertło i wsporniki słupków: W zależności od rodzaju słupka i znaku, do zabezpieczenia możesz użyć dowolnych elementów: wsporników w kształcie litery U, wsporników w kształcie litery T, zacisków, uchwytów taśmowych lub zacisków do rur.
 • Zestaw sprzętu do banerów na słupie: Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przymocować znak do słupa.
 • Kieszenieakrylowe: jeśli oznakowanie nie jest wodoodporne, kieszenie akrylowe mogą uratować dzień.
Powiązane: Oznakowanie na słupy i parkingi

Posiadanie odpowiedniego sprzętu do oznakowania może stanowić dużą różnicę, jeśli chodzi o widoczność. Jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu do oznakowania wewnętrznego i zewnętrznego, możesz mieć ograniczone możliwości eksponowania oznakowania. Małe sztuczki, takie jak zapasowe ramy zatrzaskowe i akrylowe wyświetlacze kieszonkowe, mogą nadać oznakowaniu profesjonalny wygląd i zwiększyć elastyczność w zakresie miejsc, w których można powiesić każdy znak. Nawet jeśli wydaje Ci się, że masz wszystko, czego potrzebujesz na imprezę, zawsze warto mieć kopie zapasowe na wszelki wypadek. Twój klient może potrzebować dodatkowego baneru lub dwóch, albo planowany uchwyt na znak może się zepsuć. Przechowywanie tych dodatkowych narzędzi do oznakowania sprzętu w bagażniku może pomóc uratować dzień!

Aby uzyskać więcej pomocy w projektowaniu, drukowaniu i ustawianiu oznakowania imprez oraz przygotowaniu się do imprez w 2022 roku, zawsze możesz zwrócić się do firmy Ironmark. Mamy ekspertów, którzy mogą przyjechać i zmierzyć Twoją przestrzeń lub teren zewnętrzny i polecić najlepsze oznakowanie dla Twojego środowiska i celów. Nasz zespół instalacyjny Ironmark może pomóc we wszystkim, od produkcji po przygotowanie imprezy, instalację, demontaż i wiele więcej. Aby uzyskać dalszą pomoc w przygotowaniach, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat modułowych i przenośnych wyświetlaczy.

Share :

Może Cię zainteresować