• 25 maja 2022

Nadążanie za klientami

Jedną z najbardziej ekscytujących czynności, które wykonujemy jako sprzedawca materiałów drukowanych online, oferujący szeroką gamę produktów do druku, jest możliwość nawiązania dialogu z naszymi klientami na temat ich organizacji i sposobu, w jaki wykorzystują nasze produkty do promowania swoich firm. Jest to zawsze interesujące i zabawne przedsięwzięcie, ponieważ nie tylko odkrywamy wiele unikalnych sposobów, w jakie nasze materiały drukowane są wykorzystywane w biznesie, ale również zyskujemy bardzo potrzebny wgląd i informacje zwrotne, które pomagają nam ulepszać nasze procesy i ofertę produktów.

LizNugent jest ilustratorką z okolic Waszyngtonu D.C., której głównym celem jest wywoływanie uśmiechu na twarzach ludzi. Wystarczy rzucić okiem na jedną z jej najnowszych pocztówek promocyjnych, a będziesz uśmiechnięty od ucha do ucha. To oczywiste, że jej projekty osiągają wszystko, co sobie założyła. My na pewno się uśmiechamy. Liz koncentruje się na rynku dziecięcym, ale uwielbia eksperymentować z nowymi pomysłami, nowymi rynkami i podejściami. Miło nam również donieść, że Liz jest bardzo zadowolonym klientem GotPrint. Według Liz, "Jestem klientem od dawna i wasza jakość nigdy mnie nie zawodzi!". Dziękujemy Liz za jej biznes i jej szczerość, i jesteśmy podekscytowani, że możemy robić interesy z tak utalentowanym artystą.

Innym bardzo utalentowanym rzemieślnikiem, który używa GotPrint do różnych materiałów drukowanych, w tym pocztówek, jest Justin Tauch, artysta tatuażu i ilustrator, który obecnie mieszka i pracuje w rejonie Los Angeles. Pochodzący z Chicago Justin studiował akwarelę i ilustrację w American Academy of Art. Justin tatuuje profesjonalnie od 2010 roku i specjalizuje się w pracach na zamówienie. Lubi tatuować obrazy inspirowane naturą, kosmosem i życiem morskim w stylu ilustracyjnym. Jesteśmy zdumieni jego pewną ręką i bystrym, kreatywnym umysłem. Jak widać na jego najnowszym projekcie pocztówki promocyjnej, zdolności Justina wyraźnie się wyróżniają. Dzięki Justin za drukowanie pocztówek z GotPrint. Jesteśmy zainspirowani!

Jeśli chodzi o tworzenie "ceramiki na co dzień", Anne Carnevale jest mistrzynią wszystkiego, co oferuje. Prace Anne inspirowane są przedmiotami użytkowymi, które były obecne na przestrzeni dziejów - filiżanka, talerz, łyżka, dzbanek na wodę, wszystkie z nich są ponadczasowe, czyste i proste. Jej jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki są projektowane z myślą o tym, by je trzymać i używać, ponieważ w estetyczny sposób wzbogacają codzienne chwile życia. Jako artystka, Anne wierzy, że każdy przedmiot opowiada jakąś historię. Nie moglibyśmy zgodzić się z tym bardziej i jesteśmy zachwyceni, że Anne korzysta z GotPrint do drukowania swoich pięknie inspirowanych wizytówek i pocztówek. Jesteśmy w podziwie dla Twojej kreatywności i pomysłowości marketingowej. Dzięki Anne.

O autorze:

Rob S. ma ponad 20 lat doświadczenia jako content marketer i dyrektor kreatywny. Pracował w wielu różnych branżach i lubi tworzyć treści dla różnych obszarów cyfrowego świata: od mediów społecznościowych, przez reklamy online, po kopie stron internetowych. Rob lubi sztukę, muzykę, robienie zdjęć, zarządzanie swoją drużyną baseballową, utrzymywanie dobrej kondycji fizycznej i oczywiście spędzanie czasu z bliskimi.

Share :

Może Cię zainteresować