• 30 czerwca 2022

Czas na święta

Nadeszły święta - czas, aby się odświętnie ubrać, czas, aby stać się nieco bardziej radosnym. Sezon ten jest dość pracowity, biorąc pod uwagę wszystkie spotkania rodzinne, kupowanie i dawanie prezentów oraz liczne kampanie promocyjne, którymi zarządzasz dla swojej firmy. Po tym wszystkim, 'tis sezon, w którym wszyscy nieuchronnie stają się małe elfy i pomocników Świętego Mikołaja - pakowanie rzeczy lub dwa do rozdania, personalizowanie kartek do wysłania i zapewnienie produktów firmy są dostosowane z duchem świąt.

Jeśli masz mało czasu, a chcesz dodać trochę osobistego akcentu w mgnieniu oka i bez większego kłopotu - dlaczego nie stworzyć spersonalizowanych naklejek? Są one uniwersalne i mogą być używane zarówno do użytku osobistego, jak i biznesowego.

Za pomocą jednej naklejki możesz zmienić zwykłe prezenty z nudnych w odświętne. Użyj naklejek, aby zakleić koperty kartek okolicznościowych, przyklej je do ręcznie robionych prezentów i koszyków lub spersonalizuj firmowe foldery i korespondencję. Naklejki nie muszą zawierać tylko Twojej nazwy lub logo - wykaż się kreatywnością i stwórz nowy wzór/ikonę lub wiadomość, którą możesz wykorzystać do już oznakowanych produktów i korespondencji. To tylko jeden ze sposobów, aby uczynić swoją markę bardziej osobistą i przyciągnąć trochę dodatkowej uwagi i uśmiechów.

Innym popularnym elementem w tym sezonie są niestandardowe zawieszki - przewiąż je sznurkiem lub paskami materiału i wykorzystaj do pakowania prezentów, dekorowania choinki lub oznaczania swoich produktów. Możliwości są naprawdę nieograniczone.

Ale radość nie musi się kończyć 31 grudnia. Rozpocznij nowy rok od właściwej stopy, rozdając swoim pracownikom i klientom spersonalizowane notatniki na nowy rok. W końcu nowy rok oznacza cały zestaw nowych postanowień i pomysłów - a jaki jest lepszy sposób na zapewnienie, że wszystko pozostanie zorganizowane i wykonane, niż zapisanie wszystkiego w notatniku?

Chętnie poznamy Twoje własne kreatywne pomysły na wakacje - więc nie zapomnij o wysłaniu nam notatki lub zdjęcia w sekcji komentarzy.

Share :

Może Cię zainteresować