• 25 maja 2022

Artykuły papiernicze na specjalne okazje

Niedawno natknęliśmy się na wpis na blogu, który przedstawiał wyjątkowy i bardzo przemyślany ślub naszych klientów na wiosnę 2012. Używamy słowa "przemyślany", ponieważ każdy element wydaje się być przemyślany i oryginalny - i wydaje się, że wszystko to zostało bardzo ładnie połączone!
Ogłoszenia ślubne zaprojektowane przez Ninę Hans

Widząc wszystkie szczegóły jej ślubu i liczne elementy, które zaprojektowała, aby uświetnić ten dzień, pomyślałyśmy o tym, że uwielbiamy patrzeć na różne sposoby, w jakie używacie papieru, aby opowiedzieć swoją historię lub przygotować się na specjalne wydarzenia.

Przy odrobinie kreatywności (której macie mnóstwo - wiemy!), możecie dostosować niemal każdy produkt, aby stworzyć całą gamę papierowych dodatków na Waszą uroczystość. Nam szczególnie spodobały się naklejki "I DO", które umieściła na każdym ciastku (poniżej).

Niezależnie od tego, czy chodzi o bardziej swobodne, ale niemniej eleganckie Save the Dates, półformalne zaproszenia ślubne, personalizowane karty miejsc czy programy, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby dostosować ten wyjątkowy dzień do swoich potrzeb. I jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować Wam świetne ceny i elastyczność, której potrzebujecie, aby uczynić ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym!

Chętnie usłyszymy o Waszych własnych wydarzeniach i drobnych szczegółach, które pomogły połączyć to wszystko w całość. Jeśli mieliśmy w tym jakiś udział, zostaw nam komentarz i daj nam znać!

Share :

Może Cię zainteresować