• 15 sierpnia 2022

Moc światła

IllumaPrint jest marzeniem każdego artysty o wyświetlaniu sztuki. Te olśniewające wydruki pozwalają projektom dosłownie błyszczeć poprzez opatentowany panel świetlny, który podświetla je dla przykuwających wzrok ekspozycji. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie wykorzystujące atrament o właściwościach podświetlających dzięki zastosowaniu nanotechnologii.

Kilka miesięcy temu zorganizowaliśmy konkurs IllumaPrint o nazwie "Pokaż nam światło". Zwycięzca z najbardziej kreatywnym projektem wygrałby IllumaPrint o wartości 500 dolarów, aby podświetlić swoje projekty!

Po przejrzeniu setek niesamowitych projektów, wybraliśmy utalentowanego dyrektora artystycznego, projektanta i artystę, Andre Villanueva jako naszego zwycięzcę. Andre miał obsesję na punkcie tworzenia i projektowania sztuki od najmłodszych lat. Teraz stał się sławny dzięki swoim projektom i artykułom/poradnikom na temat Photoshopa i innych programów Adobe, które były publikowane w dużych wydawnictwach i magazynach.

Po wygraniu konkursu, Andre był zachwycony.

"Byłem podekscytowany konkursem GotPrint na projekt IllumaPrint i jestem super podekscytowany, że spodobały im się moje prace na tyle, że ogłosili mnie zwycięzcą. Chociaż widziałem moje prace w różnych mediach przez lata, nie byłem przygotowany, aby być świadkiem chwały mojej sztuki oświetlonej na tych panelach. Są one słodkim dodatkiem do mojego domowego studia.

Mogę zobaczyć IllumaPrints rozmieszczone w biurach, na targach, wystawach, w restauracjach, kawiarniach... naprawdę w każdym miejscu, gdzie potrzebujesz czegoś fajnego i przyciągającego uwagę. Jakość jest taka, jakby ramka na zdjęcia uchwyciła monitor komputerowy i dumnie prezentowała świecący ekran. To naprawdę trzeba zobaczyć, aby uwierzyć".

Cieszymy się, że jesteś zadowolony z IllumaPrint, Andre!

Aby zobaczyć swoją pracę świecącą w światłach, złóż zamówienie na niestandardowy panel IllumaPrint już dziś!

Share :

Może Cię zainteresować